• See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
  • (+372) 5645 9623

Temptrans-ga Räpinasse ja Värskasse

Head reisijad!
Meil on rõõm teatada, et Temptrans hakkab sõitma alates 14. jaanuarist 2020 Räpinasse ja Värskasse.


Juba 14 aastat Temptrans (vedaja AS Esvil-Reisid) edukalt teenindab rahvusvahelist liini nr 989 Tallinn-Pihkva. Hetkel teeb buss peatusi Tartu linnas ja Petseris (Venemaa). Alates 14. jaanuarist 2020 buss nr 989 hakkab sõitma järgmise marsruudi mööda:


Tallinna bussijaam – Tartu bussijaam – Räpina bussijaam – Värska Sanatoorium – Värska – Petseri bussijaam - Pihkva bussijaam

 

Buss hakkab Tallinnast väljuma iga päev kell 08:20 ja Tartust kell 10:55 ning saabuma Räpina bussijaama kell 11:47 ja Värska Sanatooriumisse kell 12:15.
Teenuse ostamine hakkab toimuma kõikidel nädalapäevadel, aastaringselt. Tegemist on otsereisiga, kus ümberistumist ei ole. Perspektiivis on planeeritud liinile lisada uusi väljumisi.

Täpsem info peatuste ja sõiduaegade kohta on kättesaadav Eesti ühistranspordi infoportaalis peatus.ee ning piletimüügikeskkondades online.temptrans.ee ja tpilet.ee. Pange tähele, et pileteid saab soetada nii rahvusvahelistele, kui ka Eesti-siseste reisidele (nt Räpina-Tartu, Värska-Tallinn, Tartu-Värska Sanatoorium jne).

*vajutage pildi peale ja printige sõiduplaan välja